kr 72,00
keyboard_arrow_down
Tuba Knott - Valnøtt - Vonsild
SKU
255652-11
kr 72,00
På lager
doneTilgjengelighet : Lagervare - normalt pakket og sendt innen 1 virkedag +
see delivery options
Delivery methods
Posten :
4-6 arbeidsdager
DHL Express :
1-2 arbeidsdager
Bring :
3-5 arbeidsdager
Treknotter i valnøtt høres kanskje ikke så imponerende ut. Men med Tuba er det annerledes. Vonsild, en dansk møbeljernvaredesigner lanserte både en stilig og moderne skapknott i eik.
Hvis du planlegger å få dette til kjøkkenet ditt, sørg for at du kombinerer knotten med Tuba-håndtak for større skuffer og skap.
Hvis du planlegger å få dette til kjøkkenet ditt, sørg for at du kombinerer knotten med Tuba-håndtak for større skuffer og skap.

Monteringsanvisning
Det er enkelt å montere håndtak og knotter, og det krever ingen avanserte verktøy eller spesielle ferdigheter. Bare følg de enkle trinnene nedenfor
1
Forbered og bor hulletMerk av hullet på skapdøren med en tynn blyant. Bor med 4,5 eller 5 mm bor fra forsiden av skapet. Eventuell splitter fra utgangshullet vil vises på baksiden av skapet og ikke være synlig på forsiden
2
Monter håndtakeneMonter håndtaket med de medfølgende M4-skruene. Ikke bruk en elektrisk drill når du fester håndtaket. Bruk i stedet en vanlig manuell skrutrekker og skru M4-skruene så hardt du føler det er mulig. For høyt dreiemoment kan skade knottene eller skruen
3
InspirasjonTips: Hvis du har mange knotter som skal monteres med samme posisjon på hvert skap, kan det lønne seg å lage en enkel mal av en plate og noe enkelt treverk.
BESTSELGERE














